golTuttas Tomasz (K)godzina 2
Składy drużyn
Ptak - Falisiewicz, Karwan, Ptaszyński, Klepczarek, Kayizzi, Kursa, Kądzior, Ciarkowski (71 Kostrubała), Jovanović (62 Szpak), Migalewski  Salik - Grudziński, Wenger, Lauryn, Widejko, Sołowiej, Atanacković, Baranowski (53 Pomian), Tuttas, Tarnowski, Luksys (71 Gondek)
Relacja tekstowa
90'gwizdek Koniec meczu. Motor dzieli się w Lublinie z Wigrami.
90'Mecz przedłużony o 2. minuty.
77'żółta kartka Żółta kartka dla Migalewskiego.
71'zmiana Zmiana także w Motorze. Kostrubała za Ciarkowskiego.
71'zmiana Zmiana w Wigrach. Za Luksysa na placu gry pojawił się Gondek.
62'zmiana Zmiana w Motorze. W miejsce Jovanovicia - Damian Szpak.
53'zmiana Roszada u gości. Pomian w miejsce Baranowskiego.
46'gwizdek Początek drugiej połowy. Grę wznowił Motor. Lublinianie mają 45. minut na uzyskanie lepszego wyniku.
45'gwizdek Koniec pierwszej połowy. Po szybkiej stracie gola, Motor się przebudził, przeprowadza ataki, ale podopieczni trenera Świerczewskiego nie potrafią pokonać bramkarza gości.
2'gol Bramka dla Wigier. Ptak sfaulował w polu karnym Tomasza Tuttasa. Sam poszkodowany zamienił jedenastkę na gola. Bardzo słabe wejście w mecz lublinian.
1'gwizdek Początek meczu w Lublinie. Rozpoczęli goście.