lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Niedziela 28 Kwiecień 2024

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

IV liga: Sparta Rejowiec Fabryczny 1:2 Start Krasnystaw

2011-03-19 17:37:48 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

W jedynym rozegranym dziś spotkaniu szesnastej kolejki IV ligi lubelskiej Sparta Rejowiec Fabryczny przegrała ze Startem Krasnystaw 1:2. Prowadzenie w 51. minucie objęli gospodarze po celnym strzale niezawodnego Jacka Ziarkowskiego. Później do głosu doszli goście i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść po bramkach Artura Dowhoszyi w 66. minucie oraz Dawida Bielaka w 77. minucie.

Sparta Rejowiec Fabryczny 1:2 (0:0) Start Krasnystaw

Bramki: Ziarkowski 51 - Dowhoszyja 66, Bielak 77