Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

IV liga: Lewart Lubartów 2:1 Huczwa Tyszowce

2011-04-03 17:46:03 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Lewart Lubartów pokonał na własnym obiekcie Huczwę Tyszowce 2:1 w ostatnim spotkaniu osiemnastej kolejki IV ligi lubelskiej. Prowadzenie w 21. minucie objęli gospodarze po strzale Borysa Kaczmarskiego. Wyrównał czterdzieści minut później Stanisław Anioł, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzałem głową pokonał Michała Wilkołka. W doliczonym czasie gry zwycieską bramkę zdobył Jarosław Bielak. Gospodarze kończyli mecz w dziesięcioosobowym składzie. Pięć minut przed końcem czerwoną kartką ukarany został Kaczmarski.

Lewart Lubartów 2:1 (1:0) Huczwa Tyszowce

Bramki: Kaczmarski 21, Bielak 90 - Anioł 61

Lewart: Wilkołek – Szysiak (70 Woźniak), Mitura, Białacki, Pszczoła, Bielak, Mitaszka, Gutek (90 Latek), Pożak (62 Korzeniowski), Kosmala (84 Birski), Kaczmarski