lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Niedziela 19 Maj 2024

IV liga: Huczwa Tyszowce 1:2 Wieniawa Lublin

2011-04-17 18:01:22 | autor: MSz | źródło: własne / www.huczwa.pl « poprzedni news | następny news »

Do dużej niespodzianki doszło w jednym z niedzielnych meczów IV ligi lubelskiej. Faworyzowana Huczwa Tyszowce uległa na własnym obiekcie 1:2 Wieniawie Lublin. Prowadzenie dał miejscowym już w 9. minucie Kamil Droździel, lecz stan rywalizacji szybko wyrównał Michał Popajewski. Decydującego gola dla gości zdobył na dwanaście minut przed końcem pojedynku Jacek Wójcik.

Huczwa Tyszowce 1:2 (1:1) Wieniawa Lublin

Droździel 9 - Popajewski 19, Wójcik 78

Huczwa: Wichoć - Jarema, Orzechowski (81 Późniak), Anioł, Joniec, Mruk, Beza (75 Hałasa), Somyk, Cieślik, Droździel (65 Pavlenko), Paweł Maliszewski (58 Iwanicki)

Wieniawa: Zdunek - Ręba (42 Puszka), Boniaszczuk, Kucyk, Borowiński, Ścibior, Mazurek, Popajewski, Pietrzak (68 Sadowski), Wójcik, Majewski (57 P. Baran)