lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 18 Maj 2024

IV liga: Orlęta Radzyń Podlaski 1:2 Lewart Lubartów

2011-05-01 16:56:56 | autor: TP | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

W spotkaniu 21. kolejki IV ligi lubelskiej prowadzące w tabeli Orlęta Radzyń Podlaski przegrały niespodziewanie z Lewartem Lubartów 1:2. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 36. minucie po bramce Mateusza Puły. W drugiej części spotkania do wyrównania doprowadził Maciej Jezior i gdy wydawało się, że mecz skończy się podziałem punktów, goście zadali decydujący cios. Na cztery minuty przed końcowym gwizdkiem decydującą o wygranej Lewartu bramkę zdobył Łukasz Mitaszka.

Orlęta kończyły spotkanie w osłabieniu, bowiem w ostatnich minutach za czerwone kartki boisko opuścili Dariusz Ptaszyński oraz Adrian Kozłowski.

Orlęta Radzyń Podlaski 1:2 (1:0) Lewart Lubartów

Bramki: Puła 36 - Jezior 60, Mitaszka 86

Orlęta Radzyń Podlaski: Stężała - Kazubski (75 Leszkiewicz), Nowik, Sawczuk (68 Kozłowski), Koczkodaj, Ptaszyński, Borysiuk, Pliszka, Kuśmirek (62 Wej), Łukasz Kępa, Puła (46 Zmorzyński)

Lewart Lubartów: Wilkołek - Jezior, Białacki, Mitura, Pszczoła, Pożak (73 Krzyżanowski), Birski, Mitaszka, Kosmala (81 Woźniak), Gutek (92 Szysiak), Bielak (46 Korzeniowski)

Żółte kartki: Ptaszyński, Kozłowski, Borysiuk - Gutek

Czerwone kartki: Ptaszyński (87, druga żółta) Kozłowski (90, za dyskusję z arbitrem)

Sędzia: Ireneusz Węgrzyn (Zamość)

Tagi: IV liga lubelska;  Lewart Lubartów;  Orlęta Radzyń Podlaski;