lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 4 Maj 2024

Tomasz Ciećko trafia w spotkaniu z GKS Katowice

2011-05-01 20:47:26 | autor: KD | źródło: gieksa.pl / własne / fot.zpierwszejpilki.com.pl « poprzedni news | następny news »

Pochodzący z Tomaszowa Lubelskiego były zawodnik tamtejszej Tomasovii, a obecnie Kolejarza Stróże Tomasz Ciećko zdobył dziś bramkę w zakończonym remisem 1:1 spotkaniu dwudziestej szóstej kolejki I ligi piłkarskiej. Rywalem Kolejarza był GKS Katowice.

23-letni napastnik popisał się ładnym uderzeniem z narożnika pola karnego i doprowadził do wyrównania w 89. minucie gry. Wcześniej gola dla GKS zdobył Paweł Olkowski w 47. minucie spotkania. To pierwsza bramka Tomasza Ciećki w bieżących rozgrywkach I ligi.