lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 27 Kwiecień 2024

III liga: Polonia Przemyśl 4:2 Chełmianka Chełm

2011-05-22 14:52:00 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Piłkarze Chełmianki Chełm przegrali niezwykle ważne spotkanie w kontekście walki o utrzymanie trzecioligowego bytu. Podopieczni Waldemara Wiatra musieli uznać wyższość przemyskiej Polonii i przegrali z bezpośrednim rywalem 2:4. Wynik w dziewiętnastej minucie otworzył Dawid Wieczorek. Gospodarze wyrównali cztery minuty później za sprawą Pawła Załogi. W trzydziestej piątej minucie ten sam zawodnik podwyższył na 2:1 trafiając z rzutu wolnego. Gospodarze poszli za ciosem i w ostatniej minucie pierwszej połowy spotkania Arkadiusz Gosa zdobył "bramkę do szatni" wyprowadzając Polonię na dwubramkowe prowadzenie. W drugiej połowie kontaktową bramkę zdobył co prawda Piotr Wójcik, ale ostatnie słowo należało do miejscowych. Gola strzelił Waldemar Jaroch i trzy punkty pozostały w Przemyślu.

Polonia Przemyśl 4:2 (3:1) Chełmianka Chełm

Bramki: Załoga 23, 35, Gosa 45, Jaroch 88 - Wieczorek 19, Wójcik 49