lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 20 Kwiecień 2024

IV liga: Start Krasnystaw 3:3 Stal Kraśnik

2011-05-22 19:03:14 | autor: MSz | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Po bardzo ciekawym spotkaniu Start Krasnystaw zremisował 3:3 ze Stalą Kraśnik w dzisiejszym meczu czwartej ligi lubelskiej. Miejscowi objęli prowadzenie już w 6. minucie po ładnym uderzeniu zza pola karnego Marka Szponara. Na to trafienie kraśniczanie szybko odpowiedzieli dwoma golami, lecz jeszcze przed przerwą Szponar ponownie dał o sobie znać i wyrównał stan rywalizacji. W 57. minucie bramkę dla Stali zdobył Daniel Szewc, ale ambitni gospodarze do końca walczyli o punkt i ostatecznie zdołali wyrównać na 3:3. W 75. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Paweł Klimkiewicz, lecz miejscowi i tak ostatecznie dopięli swego. W doliczonym czasie gry do siatki trafił Arkadiusz Banasiak.

Start Krasnystaw 3:3 (2:2) Stal Kraśnik

Bramki: Szponar 6, 27, Banasiak 92 - Dowhoszyja (samobójcza) 12, Szewc 14, 57