lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Wtorek 14 Maj 2024

III liga: Avia Świdnik 4:0 Stal Poniatowa

2011-05-28 19:42:00 | autor: KD | źródło: Nowiny24.pl « poprzedni news | następny news »

Piłkarze świdnickiej Avii nie dali żadnych szans zdegradowanej już Stali Poniatowa w spotkaniu 26. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej. Podopieczni Tomasza Wojciechowskiego pokonali rywali 4:0. Wynik już w pierwszej minucie otworzył Bartłomiej Mazurek. W trzydziestej ósmej wynik podwyższył Michał Jeleniewski. Kolejne bramki padły w drugiej odsłonie spotkania. Cztery minuty po wznowieniu gry do siatki trafił Andrzej Danielak.  Wynik ustalił w pięćdziesiątej dziewiątej minucie wypożyczony z Wisły Puławy Karol Kiedrzynek.

Avia Świdnik 4:0 (2:0) Stal Poniatowa

Bramki: Mazurek 1, Jeleniewski 38, Danielak 49, Kiedrzynek 59

Tagi: Avia Świdnik;  III liga lub.-podkarp.;  Stal Poniatowa;