lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Niedziela 28 Kwiecień 2024

IV liga: Lublinianka Lublin 1:2 Lewart Lubartów

2011-05-28 20:01:19 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Nie zwalniają tempa piłkarze czwartoligowego Lewartu Lubartów. Rycerze wiosny pokonali dziś w Lublinie miejscową Lubliniankę 2:1. W dwudziestej piątej minucie padła pierwsza bramka spotkania. Ładnym uderzeniem z dystansu popisał się Łukasz Mitaszka. Gospodarze wyrównali siedem minut po przerwie za sprawą Stefana Kucharzewskiego. Decydujące słowo należało jednak do podopiecznych Grzegorza Białka. W ostatniej minucie podstawowego czasu gry trzy punkyu lubartowianom zapewnił Borys Kaczmarski.

Lublinianka Lublin 1:2 (0:1) Lewart Lubartów

Bramki: Kucharzewski 52 - Mitaszka 25, Kaczmarski 90