lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 2 Maj 2024

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

IV liga: Start Krasnystaw 1:1 Unia Bełżyce

2011-08-31 18:56:35 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Start Krasnystaw i Unia Bełżyce pozostają wciąż bez zwycięstwa. Oba zespoły spotkały się dziś w meczu ligowym i podzieliły się punktami, a mecz zakończył się remisem 1:1. Gola dla gospodarzy zdobył Daniel Chariasz, dla gości trafił Rafał Piwowarski.

Start Krasnystaw 1:1 (1:1) Unia Bełżyce

Bramki:
Chariasz 36 - Piwowarski 12

Tagi: IV liga lubelska;  Start Krasnystaw;  Unia Bełżyce;

Komentarze

k2011-09-01 23:56:13
no pewnie ze ciezko wygrywac jak sie zawodnikow wstawia z III ligi ktory jakby nie patrzec jeszcze strzela bramke takze ma istotny wplyw na wynik meczu, ciekawe jak Biala Podlaska przegra w III lidze z ktoryms z zespolow bo ten wstawi zawodnikow z wyzszej ligi ktorzy grali dluzej niz przewiduja to przepisy, ciekaw jestem czy nie interweniowac beda, kazdy walczy o swoje, grajmy fair! gral za dlugo - walkower!! krotko i na temat i gra sie dalej

2011-09-01 20:45:49
Cała Liga słaba Takze Wy poza Lublinianka Wieniawa Pzdr Krotko i zwiezle ;)

kibic 2011-09-01 16:42:00
Proponuje wygrać mecz na boisku a nie szukać punktów przy zielonym stoliku przykro to pisać ale START to bardzo słaba drużyna myślę że miała by problemy w 5 lidze ..

lewoskrzydłowy2011-09-01 11:53:13
jakby był takowego limitu(to młodzieżowiec może grać po 90 minut w 2 drużynach) to prawie cały zespół Startu mógłby grać także w rezerwach, ale niestety tak nie jest :)

2011-09-01 11:06:41
i co z tego , że jest młodzieżowcem ? przepisy są takie same dla wszystkich.

Do Jaro2011-09-01 10:11:46
Może wystąpić 90 minut w I i II drużynie,ale łącznie.Ale grał 117minut i tu jest sedno sprawy.ŚLEPY W KARTY NIE GRA!!!!!

Jaro2011-09-01 08:10:35
Sawtyruk jest młodzieżowcem i nie dotyczą go limity o których jest mowa na waszej stronie - może wystąpić 90 minut w I i II drużynie. Punktów szukajcie na boisku.

zryw2011-08-31 23:31:51
ten starcik jest cienki jak barszcz

k2011-08-31 22:29:48
no szkoda ze Start nie wygral u siebie., teraz ciezkie mecze., a tak przy okazji wie ktos moze czy bedzie walkower dla Startu za mecz z rezerwami Bialej Podlaskiej? jak zakonczyla sie ta sprawa?