lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Środa 22 Maj 2024

III liga: Podlasie Biała Podlaska 3:0 Orlęta Radzyń Podlaski

2011-08-31 19:00:02 | autor: KD | źródło: własne / orleta-spomlek.pl « poprzedni news | następny news »

Podlasie Biała Podlaska przerwało passę spotkań bez zwycięstwa. W dzisiejszym meczu derbowym podopieczni Władimira Geworkjana pokonali Orlęta Radzyń Podlaski 3:0. Autorem obydwu dwóch był Tomasz Gawroński, który wpisywał się na listę strzelców odpowiednio w czterdziestej i pięćdziesiątej dziewiątej minucie gry. Trzeciego gola w osiemdziesiątej trzeciej minucie zdobył Paweł Komar. Goście kończyli mecz w osłabieniu. Za dwie żółte kartki boisko opuścić musiał Marek Piotrowicz.

Podlasie Biała Podlaska 3:0 (1:0) Orlęta Radzyń Podlaski