lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Wtorek 7 Maj 2024

I liga: Pogoń Szczecin 4:0 GKS Bogdanka

2011-10-08 18:58:41 | autor: KD | źródło: ekstraklasa.net « poprzedni news | następny news »

W meczu trzynastej kolejki I ligi piłkarskiej Pogoń Szczecin wysoko ograła GKS Bogdanka. Po golach Ediego Andradiny (dwóch), Roberta Kolendowicza oraz Donalda Djousse Portowcy wygrali 4:0.

Pierwsza dość wyrównana połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem szczecinan. Jedynego gola w zamieszaniu podbramkowym zdobył Kolendowicz. Goście odpowiadali głównie kontratakami, ale zawodziła skuteczność. Niezłą okazję zmarnował m.in. Nildo. W drugich czterdziestu pięciu minutach dominacja gospodarzy nie podlegała już dyskusji. Bardzo dobre zawody rozgrywał Edi Andradina, który trafiał do siatki Prusaka w 61. i 79. minucie gry za każdym razem popisując się ładnym technicznym uderzeniem. Swojego gola zdobył też Donald Djousse, a asystę przy jego trafieniu odnotował oczywiście Andradina. Była to trzecia wyjazdowa porażka podopiecznych Piotra Rzepki w bieżącym sezonie.

Pogoń Szczecin 4:0 (1:0) GKS Bogdanka

Kolendowicz 19, Edi 61, 79, Djousse 62

Żółte kartki: Matuszczyk, Djousse, Hricko - Łuczak, Prusak, Wallace, Bartoszewicz

Pogoń: Janukiewicz - Hricko, Szałek, Noll, Matuszczyk (24 Łuszkiewicz), Pietruszka, Andradina, Ława, Kolendowicz (71 Petasz), Frączczak, Djousse (86 Sotirović)

GKS: Prusak - Wallace, Sołdecki, Nikitovic, Pielorz, Zuber (64 Kusiak), Bartoszewicz, Łuczak (46 Jhonatan), Renusz (71 Oziemczuk), Nildo, Pesir