lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Poniedziałek 29 Kwiecień 2024

I liga: GKS Bogdanka 0:2 Sandecja Nowy Sącz

2011-10-22 16:55:29 | autor: KD | źródło: własne / Dziennik Wschodni « poprzedni news | następny news »

Nieudanie żegnają się ze swoimi kibicami piłkarze pierwszoligowego GKS Bogdanka. W ostatnim jesiennym spotkaniu przed własną publicznością podopieczni Piotra Rzepki przegrali z Sandecją Nowy Sącz 0:2. Pierwszą bramkę dla zwycięzców strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył w czterdziestej piątej minucie Dariusz Gawęcki. Wynik ustalił na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry Marcin Woźniak. Od 86. minut goście grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Gawęckiego.

GKS Bogdanka 0:2 (0:1) Sandecja Nowy Sącz