lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 29 Marzec 2024

Piłka nożna kobiet: Polska 2:0 Grecja

2011-10-22 17:02:58 | autor: PP | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

W sobotę reprezentacja Polski kobiet rozegrała swój drugi mecz w ramach Eliminacji do Mistrzostw Europy 2013. W rozegranym w Nowym Sączu spotkaniu biało-czerwone pokonały 2:0 reprezentację Grecji.

Wynik spotkania otworzyła w 45 minucie Anna Żelazko, która skutecznie wykorzystała rzut karny podyktowany za faul na Agnieszce Winczo. Na początku drugiej połowy Żelazko dorzuciła drugie trafienie. Napastniczka Unii Racibórz wykorzystała dobre dośrodkowanie Natalii Chudzik i strzałem głową pokonała bramkarkę Greczynek.

Na boisku pojawiła się niestety tylko jedna przedstawicielka klubów z naszego regionu. W 87 minucie na plac boju weszła Anna Sznyrowska z Górnika Łęczna Uznania w oczach trenera Jaszczaka nie znalazły Katarzyna Kiedrzynek (Górnik Łęczna) oraz Katarzyna Żak (AZS PSW Biała Podlaska). Kolejny mecz Polki rozegrają już w środę. W Sosnowcu nasze panie zagrają z Bośnią i Hercegowiną.

Polska 2:0 (1:0) Grecja