lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 20 Kwiecień 2024

II liga: Okocimski Brzesko 2:0 Motor Lublin

2011-11-19 13:53:49 | autor: KD | źródło: okocimski.com « poprzedni news | następny news »

Bez porażki kończą jesienne rozgrywki piłkarze Okocimskiego Brzesko. Dziś lider II ligi wschodniej poradził sobie z lubelskim Motorem pokonując go 2:0.

Pierwszego gola już w 9. minucie strzałem z bliskiej odległości zdobył Ivan Litwiniuk. Wynik ustalił w drugiej połowie Mateusz Wawryka pewnie wykorzystując rzut karny po zagraniu ręką jednego z lublinian. Motor też miał okazje do zdobycia gola, po jednej z takich akcji piłkę z linii bramkowej wybił jeden z zawodników z Brzeska.

Okocimski Brzesko 2:0 (1:0) Motor Lublin

Litwiniuk 9, Wawryka 60 (karny)

Okocimski: Mieczkowski - Wawryka, Urbański, Jacek, Szymonik, Baliga, Litwiniuk (66 Pyciak), Darmochwał, Oświęcimka (85 Wieczorek), Trznadel (82 Głaz), Ogar (73 Wojcieszyński)

Motor: Oszust - Falisiewicz, Karwan, Batata, Młynarski (46 Temeriwski), Popławski, Niżnik (79 Kycko), Litun, Dykij, Prędota, Szpak (46 Górniak)