lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 3 Maj 2024

Sparing: Lublinianka-Wieniawa 0:1 Lewart Lubartów

2012-02-11 15:17:28 | autor: KD | źródło: własne / lublinianka.net « poprzedni news | następny news »

Kolejnej porażki w okresie przygotowawczym doznała Lublinianka-Wieniawa. Lider czwartej ligi przegrał dziś z Lewartem Lubartów 0:1. Jedyną bramkę meczu zdobył powracający do dawnej formy Marcin Goździołko. W zespole gości wystąpił dziś Damian Maleszyk i według słów trenera Białka jest spora szansa, że ten zawodnik wiosną będzie bronił barw Lewartu.

Lublinianka-Wieniawa Lublin 0:1 (0:0) Lewart Lubartów

Bramka:
Goździołko 60

Lublinianka (skład wyjściowy):
Zdunek - Ręba, Paździor, Krupski, Mazurek, Sadowski, Sebastianiuk, Ł.Sobiech, Jeż, E.Sobiech, Gromba

Lewart: Podleśny - Kłysiak, Farotimi, Maleszyk, Pszczoła, Bielak, Mitaszka, Birski, Krzyżanowski, Gutek, Kosmala oraz Koleniec, Jezior, Woźniak, Kuzioła, Rybak, Goździołko

Tagi: IV liga lubelska;  Lewart Lubartów;  Lublinianka Lublin;

kibic2012-02-14 10:00:34
W lidze i tak wszyscy odczują siłę Lublinianki

lewart2012-02-13 22:12:10
lewart tez mial poprzeczke i kilka sytuacja !!!

motor2012-02-13 17:40:53
KSL co ty za głupoty wypisujesz jakie miał 200% , Lublinianka zagrała słby mecz jak nic

mks2012-02-12 21:03:43
TYLKO LEWART LEWART!!!!!

KSL2012-02-12 18:32:12
Wstawienie całej drużyny na kalendarz nie byłoby na tyle estetyczne bo takie pomysły też wchodziły w grę. Kalendarze schodzą dobrze (a może już zeszły wszystkie) także nie ma się czym martwić. Pamiątkami głównie zajmują się kibice ponieważ tak dogadali się z przedstawicielami klubu także wszystko gra. Co do meczu to w pierwszej połowie Lewart zupełnie nie miał nic do powiedzenia, a my stworzyliśmy minimum dwie 200% sytuacje (poprzeczka Erwina) i pudło Gromby z pierwszych minut. W drugiej Lewart zagrał lepiej, my słabiej. Druga połowa na remis, ale Lewartowi wpadło, a nam nie mimo genialnych sytuacji Ozimka i Wójcika.

Pedro2012-02-12 18:07:33
Gdzie ten lider? Śmieszny jest ten kto pisze, że Lewart miał problemy z wyjściem z własnej połowy bo tak może i było momentami ale Lublinianka miała tylko jedną groźną sytuację w pierwszej połowie w drugiej połowie ten wasz skład to jakiś szrot był zupełny, wstyd żeby w kadrze lidera byli tacy zawodnicy jak Kusyk, który mógłby być zawodnikiem ale rugby albo zapasów. Ponadto Lewart miał rzut karny wykorzystany przez Gutka ale sędzia nakazał powtórkę, niestety nieskuteczną. Więc trochę pokory..

2012-02-12 15:31:13
Do KSL. Sprawdziłem teraz na stronie klubowej i nie znalazłem informacji że "wydawcą" kalendarzy są kibice (na marginesie szacunek za pomysł). Wydawało mi się naiwnie, że skoro jednym że sponsorów jest agencja reklamy, to oni w "ramach sponsoringu" coś takiego zrobią. Co do strony technicznej. Jaka byłaby różnica gdyby na tym zdjęciu byłaby cała drużyna? A wtedy podejrzewam więcej osób kupiłoby je. Pozdrawiam.

mks2012-02-12 15:24:10
Może i nie istniał ale kto wygrał LEWART LEWART

KSL2012-02-12 09:07:53
Kolego po pierwsze to naucz się czytać i zobacz, że kalendarze zrobili kibice, a nie klub, a po drugie jak ma się zmieścić na małym kalendarzu 20 zawodników? A co do nazwy Orląt to błąd albo samych Orląt albo LZPNu. Ponieważ pełna nazwa klubu jest brana z wykazu związkowego, a tam jak wół stała ta błędna nazwa klubu (tak byłem i widziałem i jestem kibicem, a nie szeroko rozumianym działaczem). Prezentacji owszem nie było, ale na to skupiło się wiele czynników, a przecież bez sensu było robić prezentacje w połowie rundy.

2012-02-12 06:55:59
Kto był na meczu ten widział co tu dużo mówić Lewart nie istniał miał problemy z wyjściem z własnej połowy, po 2 padaniach juz tracił piłkę ale jedna centra główka i gol-tak to juz piłce jest! Ale to nie o to chodzi by robić wyniki w sparingach, ja tam wole by się teraz naprzegrywali, by im aż zbrzydło przegrywanie rozpoczynając lige:D

kibic2012-02-11 22:51:47
ale bedzie awans... hahhh

lolu2012-02-11 22:28:59
lublinianka na awans !!!

2012-02-11 19:58:11
Jak na razie w sparingach "Lubliniance" nie idzie. Trzeba mieć nadzieję, że będzie tak jak i przed rundą jesienną. O ile pamiętam sparingi też były to tyłu, a później w lidze: 13 wygranych i po jednym remisie i porażce. Oby tak było i na wiosnę. Tego im życzę. A tak na marginesie. Na stronie klubowej jest informacja że można kupić klubowe kalendarze. Tylko w/g mnie, na boisku biega 11 zawodników, w kadrze jest 20 kilku, a na kalendarzu 3 czy 4. To co mają powiedzieć pozostali? Sponsor walnął gafę i to dużą. I to o ile pamiętam nie pierwszą, bo było już coś w rodzaju Ludowy Klub sportowy Orlęta Łuków (chyba) na plakatach. Tak więc coś jest nie tak. Tak jak i z szumną zapowiedzią prezentacji zespołu przed rundą jesienną, która do tej pory się nie odbyła. Pozdrawiam WSZYSTKICH zawodników (również i tych których nie ma na kalendarzu) "Lublinianki" jak i wszystkich ich kibiców. I oby wiosna była taka jak jesień!