Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Sparing: Lewart Lubartów 0:4 Stal Kraśnik

2012-02-18 19:40:42 | autor: PP | źródło: własne / stal.krasnik.info « poprzedni news | następny news »

W rozegranym w sobotnie popołudnie meczu sparingowym czwartoligowy Lewart Lubartów uległ 0:4 grającej poziom wyżej Stali Kraśnik.

Wynik spotkania pod koniec pierwszej połowy otworzył nowy nabytek kraśnickiego zespołu Eduardo. W drugiej części meczu trafienia zanotowali Tomasz Ryczek, który zdobył dwie bramki oraz testowany Piotr Stalęga.

W barwach obu zespołów zagrali testowani gracze. W Lewarcie byli to Paweł Koleniec, Damian Farotimi oraz Marcin Goździołko. W ekipie z Kraśnika oprócz Stalęgi był także Sebastian Brytan.

Lewart Lubartów 0:4 (0:1) Stal Kraśnik

Bramki: Eduardo 43, Stalęga 64, Ryczek 85, 88

Lewart: Podleśny - Jezior, Mitura, Maleszyk, Pszczoła, Kosmala, Birski, Farotimi, Krzyżanowski, Gutek, Goździołko oraz Koleniec, Kłysiak, Kuzioła, Bielak, Rybak, Goździołko, Woźniak

Stal:
Kurzępa - Prasnal, Carlos, Pietroń, Stadnicki, Szewc, Mielniczuk, Ryczek, Drozd, Szczawiński, Eduardo oraz Kalisz, Brytan, Stalęga, Leziak, Żuber, zaw. testowany

Tagi: III liga lub.-podkarp.;  IV liga lubelska;  Lewart Lubartów;  Stal Kraśnik;

Komentarze

witek2012-02-20 20:38:16
Panowie mówię o Krasniku i Mosirze.5 marca ma ekipa tv nagrywać ciekawostki ze stadionu.ha ha tą cudną szopę z desek....dyro niech pływa dalej.Kraśniczanie zaprotestujcie ostro.

do witka2012-02-20 15:25:32
ale ty mówiwsz o Leawrcie Czy o Stali??? ;)

2012-02-19 21:40:23

witek2012-02-19 19:24:39
drużyna jest,a na stadionie szopa drewniana.spikerka z szybami z pleksy.jak oni coś tam widzą?chyba okna otwierają.jaja.wstyd .władze miasta.

do arni2012-02-19 17:28:33
daniel forme trzyma na ligę ;)

do rrr2012-02-19 15:30:05
Mitaszka kontuzjowany

arni2012-02-19 13:23:29
szewc grał? bo nie było go widać w ogóle!!

Morientes2012-02-19 12:08:05
Gutek także słabo jak dla mnie to żaden lider Lewartu, w Lewarcie nie grał chyba Mitaszka bo widać było dziurę w środku pola jedynie ten wysoki dryblas w drugiej połowie coś grał i obrona w pierwszej połowie nawet dobrze jak grał ten młody Maleszyk bodajże z Miturą. A ten w drugiej połowie to na prawdę, żałosny jest gość tym bardziej, że ktoś pisze, że dłuższy czas tak gra. Białek gdzie Ty masz oczy?!

2012-02-19 10:28:29
Stal poprostu zdeklasowała lewart w strzałach na bramkę było 20 do 0 i to mówi wszystko o tym meczu

Morientes2012-02-18 22:18:21

kibic2012-02-18 21:58:27
najlepsi w krasniku to SZCZAWINSKI i mozna wyroznic za obiegi i dosrodkowania PRASNALA , widze ze nie wiek a umiejetnosci i doswiadczenie odgrywaja glowna role. POWODZENIA W WALCE O AWANS

rrr2012-02-18 21:23:01
co z Mitaszka?

Arti2012-02-18 20:31:20
Gutek słabiutko, a Stal mogła strzelić o wiele więcej bramek!

do Morentesa 2012-02-18 20:13:45
maswz racje ten wysoki obronca dramat ale on juz dłucszy czas tak gra a ten wysoki pomocnik to Damian Kuziola grał bardzo dobrze ale i Gutek i Kaczmarski tez dobrze grali ale nie ma co gadac w 1 połowie to jeszcze mecz wyrównany ale w drugiej juz było widac roznice ligi pozdrowienia Dla Stali I Dla Lewartu tez moze powalczą o awans :)

Morientes2012-02-18 20:02:33
Lewart w drugiej połowie dramat co grał, ten obrońca wysoki stoper w czapce, w ogóle nie wie chyba jakie ma zadania na tej pozycji. Zawalił dwie bramki. Wyróżnił bym jedynie wysokiego środkowego pomocnika. W Stali na plus skrzydłowi i bardzo aktywny Ryczek. Eduardo miał dwie sytuacje jeszcze i masakrycznie zmarnował.