lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 26 Kwiecień 2024

IV liga: Unia Bełżyce 1:4 Podlasie II Biała Podlaska

2012-03-17 16:56:02 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Bełżycka Unia przegrała 1:4 z rezerwami Podlasia Biała Podlaska w dzisiejszym spotkaniu 16. kolejki IV ligi lubelskiej. Gospodarze od 33. minuty gral w osłabieniu po czerwonej kartce za faul dla Piotra Gałkowskiego. Goście wyszli na prowadzenie w doliczonym czasie gry w pierwszej połowie. Na listę strzelców wpisał się Michał Iwańczuk. Gospodarze wyrównali po trafieniu Damiana Charmasta pięć minut po wznowieniu gry. Kolejne bramki zdobywali już tylko bialczanie, dwukrotnie do siatki piłkę kierował Damian Leśniak, a wynik ustalił Łukasz Chalimoniuk.

Unia Bełżyce 1:4 (0:1) Podlasie II Biała Podlaska