lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 11 Maj 2024

II liga: Garbarnia Kraków 1:1 Motor Lublin

2012-04-18 21:49:12 | autor: KD | źródło: garbarnia.krakow.pl « poprzedni news | następny news »

Lubelski Motor wciąż nie może przerwać złej passy i na wiosnę kontynuuje serię gier bez zwycięstwa. Dziś podopieczni Modesta Boguszewskiego zremisowali w Krakowie z niżej notowaną Garbarnią i jest to już piąty kolejny mecz bez zwycięstwa. W 55. minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Marcin Siedlarz. Osiem minut później boisko za drugą żółtą kartkę opuścił Marcin Popławski. Pomimo tego lublinianom udało się zdobyć wyrównującą bramkę. Jej autorem był najlepszy strzelec Motoru, Ihor Mihałewski.

Garbarnia Kraków 1:1 (0:0) Motor Lublin