lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 19 Kwiecień 2024

IV liga: Start Krasnystaw 3:0 Huczwa Tyszowce

2012-04-29 17:53:05 | autor: KD | źródło: własne / startkrasnystaw.pl « poprzedni news | następny news »

Trzecie zwycięstwo w sezonie odnieśli piłkarze Startu Krasnystaw. Podopieczni Sławomira Kosiora pokonali pewnie Huczwę Tyszowce 3:0 i przy korzystnym wyniku meczu Unia - Sparta mogą opuścić ostatnie miejsce w tabeli. Wszystkie gole dla gospodarzy zdobył Sebastian Sadowski, który trafiał w 13., 58., i 70. minucie kompletując hattricka. Gospodarze od 46. minuty grali w osłabieniu po dwóch żółtych kartkach dla Mateusza Banaszkiewicza.

Start Krasnystaw 3:0 (1:0) Huczwa Tyszowce