lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Środa 24 Kwiecień 2024

IV liga: Włodawianka Włodawa 1:1 Omega Stary Zamość

2012-05-02 17:51:07 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Jeden punkt zabierają do domu z Włodawy piłkarze Omegi Stary Zamość. Podopieczni Dariusza Herbina zremisowali z miejscową Włodawianką 1:0 choć to gospodarze pierwsi zdobyli bramkę. W 35. minucie długą piłkę na skrzydle przejął Marcin Chaciówka, złamał akcję do środka i uderzył celnie z 15 metrów w długi róg bramki Baranowskiego. Goście wyrównali w 71. minucie po golu Łukasza Kamińskiego.

Włodawianka Włodawa 1:1 (1:0) Omega Stary Zamość