lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 26 Kwiecień 2024

III liga: Orlęta Radzyń Podlaski 1:2 Izolator Boguchwała

2012-05-02 18:04:30 | autor: KD | źródło: orleta-spomlek.pl / własne « poprzedni news | następny news »

Druga liga oddala się od piłkarzy radzyńskich Orląt. Dziś w meczu 23. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej podopieczni Zbigniewa Grzesiaka przegrali na własnym stadionie z Izolatorem Boguchwała 1:2. W 20. minucie gości na prowadzenie wyprowadził Paweł Adamczyk po celnym uderzeniu głową. Gospodarze wyrównali w 69. minucie. Rzut karny za drugim podejściem pewnie egzekwował Marek Piotrowicz. Gospodarze nie cieszyli się jednak z remisu zbyt długo. Dziewięć minut później bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Jacek Tyburczy. Zwycięstwo gości mogło być jeszcze bardziej okazałe, ale w 73. minucie Krzysztof Stężała obronił rzut karny wykonywany przez Konrada Cuprysia. Obydwa zespoły kończyły mecz w osłabieniach po czerwonych kartkach dla Szponda i Kazubskiego.

Orlęta Radzyń Podlaski 1:2 (0:1) Izolator Boguchwała