lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 4 Maj 2024

IV liga: Huczwa Tyszowce 1:4 Orlęta Łuków

2012-05-02 18:54:04 | autor: KD | źródło: własne / orleta.lukow.pl / huczwa.pl « poprzedni news | następny news »

Cenne zwycięstwo na trudnym terenie w Tyszowcach odniosły łukowskie Orlęta. Podopieczni Roberta Różańskiego wygrali z miejscową Huczwą 4:1 choć już od 2. minuty przegrywali 0:1 po ładnej bramce Artura Cieślika. Goście wyrównali w 8. minucie po golu Sylwestra Bugi. Kolejne bramki padały po przerwie, najpierw na prowadzenie łukowian wyprowadził Michał Botwina, a kolejne bramki zdobyli Kamil Kopeć oraz Sebastian Matuszewski ustalając wynik meczu.

Huczwa Tyszowce 1:4 (1:1) Orlęta Łuków