lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 26 Kwiecień 2024

IV liga: Sparta Rejowiec Fabryczny 0:3 Lublinianka-Wieniawa

2012-05-02 19:06:33 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Siódmy mecz i siódme kolejne wiosenne zwycięstwo notuje lider czwartoligowych rozgrywek, Lublinianka-Wieniawa. Podopieczni Marka Sadowskiego pokonali dziś w Rejowcu Fabrycznym tamtejszą Spartę 3:0. Pierwszą bramkę goście zdobyli w 35. minucie, nieporozumienie obrońcy gospodarzy z bramkarzem wykorzystał Łukasz Gromba. Blisko dziesięć minut po przerwie było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się prowadzący w klasyfikacji snajperów Erwin Sobiech. Ten sam zawodnik ustalił wynik meczu w doliczonym czasie gry.

Sparta Rejowiec Fabryczny 0:3 (0:1) Lublinianka-Wieniawa