lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 26 Kwiecień 2024

IV liga: Stal Poniatowa 3:2 GKS II Bogdanka

2012-05-05 13:00:57 | autor: KD | źródło: własne / stalowcy.com « poprzedni news | następny news »

23. kolejka IV ligi lubelskiej była dla piłkarzy Stali Poniatowa udanym rewanżem za porażkę 1:12 poniesioną jesienią w meczu z rezerwami GKS Bogdanka. Wiosenna potyczka zaczęła się lepiej dla gości, w 17. minucie gola dla przyjezdnych zdobył Jacek Falkowski. Gospodarze odpowiedzieli już osiem minut później, a autorem gola był Michał Czarnecki. Druga odsłona to ponowne prowadzenie GKS, w 64. minucie do siatki trafił Kamil Dubicki. Ostatnie słowo należało jednak do zespołu Henryka Kamińskiego. Najpierw Sebastian Dziosa wykorzystał rzut karny po faulu na Karolu Czajce, a pięć minut później trzy punkty gospodarzom zapewnił Adrian Kowalski.

Stal Poniatowa 3:2 (1:1) GKS II Bogdanka

Czarnecki 25, Dziosa 69 (karny), Kowalski 75 - Falkowski 17, Dubicki 64

Tagi: Górnik II Łęczna;  IV liga lubelska;  Stal Poniatowa;

społem2012-05-09 14:05:59
Stalóweczko..... jesli nie ******** jeszcze kilku meczy to spadek..

xxx2012-05-07 17:22:42
no i stare układy ******* sie przydaja,ha,ha.

łowca2012-05-06 19:22:04
wszystko ok ale psuje wszystko pozycja w tabeli ale po tym meczu jestem optymistą i myslę ze to nie byl jedno meczowy zryw

stalowiec 2012-05-06 15:43:23
Oby tak dalej panowie :). Zasługujecie na utrzymanie w lidze :)

2012-05-06 15:42:10

:)2012-05-05 23:50:49
eeeeeeeeee ********** co tak cicho?? pokazali chłopaki że potrafią?? zjechać umiecie a pochwalić nie?? BRAVO CHŁOPAKI!! oby tak dalej!!

kibic2012-05-05 21:04:21
mecz był dziwny, bogdanka zagrała jak a-klasowiec posiadajc pierwsyoligowcw w skadyie

Lipek2012-05-05 17:56:12
Nie no w posiadaniu piłki to Górnik przeważał ale liczy się liczba strzelonych bramek a Stal grała po prostu bardzo dobrze i lepiej od Bogdanki. BRAWA DLA CAŁEJ DRUŻYNY, JEDZIEMY DO WŁODAWY PO 3 PKT!!!

były zawodnik 2012-05-05 17:46:57
Brawo panowie !!

NIE TOLA 2012-05-05 17:17:27
to byla stal z dawnych dobrych lat pomimo ,ze mecz sie nie ukladał nie odpuszczali i grali do konca i pierwszy raz dostali brawa od wszystkich kibicow ( co dawno tego nie bylo na tym stadionie )

do nikogo2012-05-05 16:33:14
"chociaż nie byli stroną przeważającą." To Ty chłopie chyba byłeś na targu rybnym, a nie na meczu.

Anty Wisła2012-05-05 16:03:22
3 pkt zawsze to coś ale utrzymania nie dają, ciekawe czy w nast meczach też tak będzie????????

2012-05-05 14:25:48
Mecz przyjaźni? buahaha to 12:1 też był mecz przyjaźni? a tak naprawdę to stal zagrała bardzo dobry mecz, chociaż nie byli stroną przeważającą.

Myslaw2012-05-05 14:20:35
To jest początek marszu w górę Stali. Brawo.

stalowcy.COM2012-05-05 13:42:56
Niesamowite! Tak grającej Stali już dawno nie widziałem :) I to "przepuszczenie" znane z gry Stali sprzed kilku lat :) Dziwne zachowanie ławki Bogdanki - zero reakcji po zdobytej bramce jak i po straconej - oni tak zawsze ? Zdjęcia z meczu dostępne będą być może już w niedziele.

ciekawy2012-05-05 13:42:49
nie ma to jak mecz "przyjaźni" ha ha

Bolek2012-05-05 13:30:39
Weekendy cudów :)

STAL2012-05-05 13:26:56
Brawo należało się im to zwycięstwo!!! Oby tak dalej a czwarta liga będzie nasza.