lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Niedziela 5 Maj 2024

III liga: Unia Nowa Sarzyna 1:1 Orlęta Radzyń Podlaski

2012-05-05 17:49:38 | autor: KD | źródło: własne / orleta-spomlek.pl « poprzedni news | następny news »

Zdziesiątkowane kontuzjami oraz kartkami radzyńskie Orlęta przywożą punkt z Nowej Sarzyny po remisie z miejscową Unią. Radzynianie zremisowali 1:1 choć to gospodarze zdobyli bramkę jako pierwsi. W 28. minucie Paweł Wtorek wykończył szybką akcję swojego zespołu strzałem z pola karnego. Goście wyrównali w 72. minucie, a na listę strzelców wpisał się najskuteczniejszy zawodnik w ekipie Zbigniewa Grzesiaka - Jurij Mychalczuk.

Unia Nowa Sarzyna 1:1 (1:0) Orlęta Radzyń Podlaski

Wtorek 28 - Mychalczuk 72

Unia:
Zastawny - Winiarski, Łuczak, Oślizło, Lebioda, Pydych, Mistrzyk, Telka, Wtorek, Błajda (79 Bąba), Stręciwilk (69 Micewicz)