lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 3 Maj 2024

IV liga: Orlęta Łuków 3:2 Podlasie II Biała Podlaska

2012-05-27 19:17:52 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Sporo emocji przeżyli dziś kibice w Łukowie, gdzie miejscowe Orlęta napotkały na niespodziewany opór ze strony rezerw Podlasia Biała Podlaska. Podopieczni Roberta Różańskiego prowadzili po pierwszej połowie 1:0 po golu Pawła Szlaskiego tuż przed gwizdkiem oznajmiającym koniec tej części gry.  Kwadrans po zmianie stron prowadzenie podwyższył Maciej Kachniarz. W 73. i 76. minucie bramki zdobywali goście. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Łukasz Sawtyruk. Ostatnie słowo należało jednak do miejscowych. W 85. minucie bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Łukasz Kiryło.

Orlęta Łuków 3:2 (1:0) Podlasie II Biała Podlaska