Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Wtorek 29 Listopad 2022
wyniki na żywo zgłoś newsa

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Sylwester Buga i Michał Padysz przenoszą się do Siedlec

2013-01-28 13:33:44 | autor: Piotr Podleśny | źródło: własne « poprzedni news | następny news »


Występujący do tej pory w Orlętach Łuków, Sylwester Buga i Michał Padysz przechodzą do Pogoni Siedlce. W poniedziałek obaj zawodnicy mają pożegnać się z dotychczasowym pracodawcą.

- Buga i Padysz trenują na razie z drugim zespołem Pogoni. Przyglądamy się im i być może włączymy do kadry pierwszej drużyny. Pewne jest jednak to, że na pewno wiosną zagrają u nas - zapowiada Krzysztof Pawlusiewicz, drugi trener siedleckiej drużyny.

Z kolei w Łukowie o transferach obydwu graczy nic nie wiadomo - Buga i Padysz nie trenują u nas. Jednak kwestia transferu jest mi niewiadoma, bowiem do tej pory Pogoń Siedlce nie zgłosiła się do nas po tych zawodników - mówi prezes Orląt, Tomasz Tryboń. - Dziwię się obu zawodnikom, że nie chcą podjąć rywalizacji z nowymi graczami Orląt jednak wychodzimy z założenia, że z niewolnika nie ma pracownika. Jeżeli Pogoń zgłosi się do nas po tych zawodników to nie będziemy robili problemów z ich odejściem - kończy sternik łukowskiego trzecioligowca.Tagi: II liga;  III liga lub.-podkarp.;  Orlęta Łuków;  Transfery;

Komentarze

czytelnik2013-01-28 22:34:32
ten news był znany ponad tydzień temudo góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski