lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Wtorek 16 Kwiecień 2024

Sparing: Ruch Ryki 1:3 Powiślak Końskowola

2013-02-02 18:23:52 | autor: KK | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Ruch Ryki przegrał z Powiślakiem Końskowola 1:3 w meczu towarzyskim, jaki miał miejsce dzisiaj w Puławach. Jedyną bramkę dla "biało-zielonych" strzelił Tomasz Sikora.

Jak zapewnia jednak szkoleniowiec Ruchu, Paweł Warda, wynik jest mylący. - Mieliśmy może z pięć stuprocentowych okazji do zdobycia gola. Dwukrotnie w pierwszej połowie pomylił się Sikora, natomiast w drugiej połowie swoich szans nie wykorzystali m.in. Walasek czy Mateńka. Po przerwie, gdy przeciwnik zmienił niemal całą jedenastkę, w naszym obozie dało o sobie znać zmęczenie. Przeciwnik co prawda przez całe spotkanie miał przewagę w posiadaniu piłki, ale pod bramką tych groźniejszych akcji było z naszej strony więcej.

Ruch Ryki 1:3 (1:0) Powiślak Końskowola

Bramka dla Ruchu: Sikora

Ruch: Jóźwik - Walasek (70 Szymański), Sągol, Stolarek, Sudowski, Piątkowski, Prządka, Mateńka, Grykałowski (55 Chachuła), W. Kępka, Sikora (75 Walasek).

Tagi: IV liga lubelska;  Lubelska Klasa Okręgowa;  Niższe ligi;  Ruch Ryki;