lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 17 Maj 2024

Sparing: Wisła Puławy 2:0 Korona Kielce ME

2013-02-16 13:40:22 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Drugoligowa Wisła Puławy wygrała w swoim kolejnym meczu kontrolnym z występującą w Młodej Ekstraklasie Koroną Kielce 2:0. Bramki na wagę zwycięstwa zdobyli w 36. minucie wypożyczony właśnie z Korony Marek Nowak oraz Konrad Nowak z rzutu karnego w 68. minucie.

Wisła Puławy 2:0 (1:0) Korona Kielce ME

Bramka:
Nowak Marek 36, Nowak Konrad 68 (karny)

Wisła
(I połowa): Penkowec - Budzyński, Jakubiec, Gorskie, Gawrysiak, Jabkowski, Maksymiuk, Nowosielski, Pożak, Marek Nowak, Giza; (II połowa): Przybylski - Kozieł, Skórnicki, Kursa, Edwards, Szczotka, Wiącek, Orzędowski, Charzewski, Niezgoda, Konrad Nowak