Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Niedziela 5 Luty 2023
wyniki na żywo zgłoś newsa

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

W piątek i w niedzielę mecze kadry Polski U-19

2013-03-19 15:01:05 | autor: PP | źródło: własne « poprzedni news | następny news »


W najbliższy piątek i niedzielę w naszym regionie swoje towarzyskie spotkania zagra reprezentacja Polski do lat 19. Przeciwnikami Polaków będą reprezentacji Gruzji.

We wtorek podopieczni Marcina Sasala zameldowali się w Urszulinie, gdzie będą mieli bazę noclegową. Od środy rozpoczną treningi na obiektach Górnika Łęczna. Z kolei młodzi Gruzini zamieszkają w Puławach, gdzie przebywać będą od 21 marca. Treningi przeprowadzane będą na boisku MOSiR Puławy. Jak zapowiada Zbigniew Bartnik, prezes LZPN nie ma zagrożenia organizacyjnego dla obu spotkań.

- Ciesze się, że Lubelszczyzna powraca do gry. Po wielu latach przerwy będziemy mogli znowu gościć reprezentację Polski. W Puławach jest bardzo fajny obiekt. Z faktu gry u nas kadry zadowolony jest również Marszałek Województwa Krzysztof Hetman - mówi Bartnik.

Mecz w Puławach rozpocznie się w piątek o godzinie 14:45. W trakcie spotkania wylosowana zostanie koszulka reprezentacji Polski z autografem Zbigniewa Bońka. W Łęcznej pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 17:00 i mecz toczony będzie przy sztucznym oświetleniu. Do wygrania będą dwie koszulki - jedna z autografem prezesa Bońka, a druga z podpisem Roberta Lewandowskiego.

Spotkania młodzieżowej reprezentacji Polski są elementem obchodów 90-lecia Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Jubileuszowa gala z tej okazji zaplanowana jest na listopad br.

Cennik biletów Puławy:
młodzież szkolna i akademicka (grupa zorganizowana do 25 osób) - 1 zł
młodzież szkolna i akademicka (indywidualnie) - 1 zł
pozostałe osoby - 5 zł

Cennik biletów Łęczna:
trybuna A sektor 1 i 4 – 5 zł
trybuna A sektor 2 i 3 – 10 zł
kobiety, dzieci do lat 12, studenci (z ważną legitymacją) oraz osoby niepełnosprawne – 1 zł
grupy zorganizowane (min. 15 osób) - za darmo (należy zgłosić udział w meczu)Komentarze

2013-03-20 19:22:30
zamiast propagować sport młodzieżowy w łęcznej walą cenę 10 zł dla dorosłych przesada wielka przecież to zwykły sparing

aaa2013-03-20 15:22:45
bez problemu z meczem w Puławach jestem pewien w 100%

Piotrek2013-03-19 17:54:48
Patrząc za okno mam obawy co do meczu w Puławach. Nie ma tam podgrzewanej płyty tak więc jak zagrać ten mecz??

2013-03-19 17:41:51
do góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski