lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 26 Kwiecień 2024

UEFA REGIONS: Podkarpacki ZPN 3:1 Lubelski ZPN

2013-05-22 20:58:27 | autor: PP | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Reprezentacja Lubelskiego ZPN amatorów uległa kadrze Podkarpackiego ZPN amatorów 1:3. Jedynego gola dla zespołu z naszego regionu zdobył w 11 minucie gry Mateusz Majewski (Lublinianka- Wieniawa Lublin). Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0 i to Podkarpacki ZPN awansował do finału makroregionu rozgrywek UEFA Regions CUP.

-
Wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. W 5 minucie rywale wyszli na prowadzenie po rzucie karnym. Udało nam się jednak wyrównać już w 11 minucie po dobrym uderzeniu Majewskiego. Pod koniec pierwszej połowy po błędzie środkowych obrońców Podkarpacie wyszło na prowadzenie. W drugiej części spotkania przeważaliśmy i kwestią czasu było kiedy strzelimy gola. Przed szansą w 85 minucie stanął Majewski, ale jego uderzenie obronił golkiper, który poradził sobie z atomową dobitką Komara. W końcówce rywale strzelili gola i wygrali 3-1 - opisuje mecz trener Rafał Wej. Szkoleniowiec duże słowa uznania wyraził dla działaczy Lublinianki - Wieniawa. - Chciałbym gorąco podziękować trenerowi Markowi Sadowskiemu i prezesowi Krzysztofowi Gilowi za to, że mogłem skorzystać z aż sześciu graczy Lublinianki. Dziękuje obu Panom za możliwość skorzystania z lubelskich zawodników - dodał Wej.

Podkarpacki ZPN 3:1 (2:1) Lubelski ZPN