lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 26 Kwiecień 2024

LMJM: Wyniki 11 kolejki

2013-05-27 10:56:03 | autor: PP | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

W sobotę i niedzielę rozegrano jedenastą serię spotkań w Lidze Makroregionalnej Juniorów Młodszych. Bez punktów w tej kolejce obyć muszą się BKS Lublin oraz Motor Lublin.

BKS na wyjeździe uległ 0:2 Koronie Kielce. Spotkanie dobrze rozpoczęli gospodarze, bo już po pięciu minutach prowadzili 1:0. Kielczanie dominowali w pierwszej połowie co udokumentowali zdobyciem drugiego gola w 36 minucie. Po zmianie stron podopieczni Cezarego Guściory starali się odwrócić oblicze meczu, jednak tego dnia bramka Korony była dla nich zaczarowana.Drugi z lubelskich klubów, Motor u siebie grał z KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski.  Gospodarze zagrali jeden ze słabszych meczów w makrolidze i musieli uznać wyższość przyjezdnych. Zwycięski gol dla KSZO padł po samobójczym trafieniu Damiana Kamoli.

Korona Kielce 2:0 (2:0) BKS Lublin

BKS: Żuber - Sosnowski (70 Pawelec), Wiech, Kowalczyk, Łaska, Popiołek (62 Bednara), Zagórski, Wrzesiński (55 Jaśkiewicz), Pomarański (67 Pudełko), Gładosz (41 Olszewski), Sołdecki (70 Rekiel)

Motor Lublin 0:1 (0:0) KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyszki

Bramka: Kamola samobójcza

Motor: Rzędzicki - Michoński, Wawrzonek, Marconi, Rejmak, Głaz, Niećko (50 Wawryszczuk), Kamola, Kowalczyk, Muszyński (55 Burczaniuk), Wolski (65 Śliczniak)