Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Poniedziałek 4 Grudzień 2023
wyniki na żywo zgłoś newsa

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Przemysław Kanarek rozwiązał kontrakt z Ruchem

2013-08-09 21:03:45 | autor: PP | źródło: własne « poprzedni news | następny news »Dwudziestojednoletni obrońca, Przemysław Kanarek rozwiązał kontrakt z Ruchem Chorzów. W klubie ze Śląska występował przez ostatnie cztery lata. W tym czasie był wypożyczany do Warty Poznań i Motoru Lublin.

Kanarek w nowym sezonie występować ma w Lubliniance Lublin. Trener Marcin Zakrzewski chce, aby wychowanek AMSPN Hetman Zamość tworzył duet napastników z Mateuszem Majewskim. Z lubelskim klubem Kanarek umowę podpiszę w poniedziałek.Tagi: Lublinianka Lublin;  Transfery;

Komentarze

2013-08-12 17:20:18
A moim zdaniem i teraz i w wieku juniorskim Kanarek jest lepszy od Raka. Jedno na pewno co ich łączy to to, że obaj nie spełnili pokładanych w nich nadziei bo zapowiadało się że mogą na polskich boiskach coś pokazać. Mam nadzieję że Kanarek odbuduje się w "Lubliniance" i powróci na właściwe tory.

kibic 2013-08-11 02:14:34
słaby bardzo słaby...lepiej juz było raka wziać o wiele lepszy..do góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski