Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 17 Październik 2019
wyniki na żywo zgłoś newsa

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Śląskie kluby testowały Bartłomieja Wasiluka

2013-12-05 20:47:22 | autor: PP | źródło: własne « poprzedni news | następny news »Pomocnik Chełmianki Chełm, Bartłomiej Wasiluk w ostatnich dniach przebywał na testach w dwóch klubach z województwa śląskiego. Umiejętności osiemnastolatka sprawdzano w Rozwoju Katowice oraz Rekordzie Bielsko-Biała.

- Na Śląsku miałem okazję trenować w obu zespołach i zagrać w meczach kontrolnych. Trenerzu widzieliby mnie w składzie zespołów. W tym tygodniu mam podjąć decyzję, z którym z zespołów rozpocznę przygotowania do rundy wiosennej - mówi Wasiluk. - Chciałbym podziękować kolegom z drużyny, trenerowi i zarządowi za 1,5 roku pracy. Jest to bardzo dobry zespół z dużymi możliwościami. Panowała bardzo dobra atmosfera w szatni. Wiele z tej drużyny wyniosłem, wiele się nauczyłem i sporo osób mnie wspierało. Nie mogę również zapomnieć o kibicach Chełmianki, którzy dopingowali nas na meczach. Byli z nami na dobre i na złe. Wielkie dzięki - dodaje osiemnastolatek.

Wasiluk to wychowanek TOP 54 Biała Podlaska. Ma za sobą występy w młodzieżowej reprezentacji Polski. W rundzie jesiennej w barwach Chełmianki zagrał w piętnastu spotkaniach.Tagi: Chełmianka Chełm;  III liga lub.-podkarp.;

Komentarze

kibic2013-12-10 07:12:05
hahah , zazdrośnicy , wiadome.

Bandyta2013-12-09 18:49:43
Nie ma ludzi nie zastąpionych . CO ten wasyl niech idzie gdzie chce jak dojedzie do tego zeo Piotr W odejdzie i ten olszak to dopiero drużyna straci . niech idzie gdzie chce .

2013-12-07 01:06:01
Powodzenia Wasyl ! :)

xxx2013-12-06 20:52:53
Zaprosiłem Bartka na "obwożenie" po śląskich klubach. Skorzystał. Wypadł bardzo dobrze !!! Wszystko w jego GŁOWIE i NOGACH a ma jedno i drugie. Reszta to już nie do Was należy :-) !!!

arek2013-12-06 14:56:22
Ślązacy pewnie za darmochę myślą, że go wezmą:) Zresztą niech zapłaci ten co obwoził go po tych klubach. Jeśli ktoś nie jest miejscowy to ciężko w młodym wieku tam się przystosować. Komor nawywijał już w Ruchu Chorzów. Wraca do Lublina bo tam atmosfera nie sprzyja do rozwoju. Dograj sezon i wtedy myśl o przenosinach. Już Gregorowicz takie pielgrzymki z Siatką robił. Na dobre to nie wyszło.

2013-12-06 11:11:40
Znaleźć się muszą bo ma umowę więc za darmo się nie da.

kibic CH2013-12-05 22:22:25
Oj Bartek, bartek. Najpierw to ktoś będzie musiał za Ciebie zapłacić i to pewnie nie mało, bo klub trochę kasy wyłożył na Twój transfer, więc nikt nikogo za darmo, w szczególności w środku sezonu, nie puści. Życzę Ci powodzenia i mam nadzieję, że pieniądze na Twój transfer się znajdą.do góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski