Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Wtorek 26 Maj 2020
wyniki na żywo mobilna wersja portalu

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Z.Wójcik: Wyszedłem z kościoła i dowiedziałem się, że gramy o 11

2015-03-02 08:38:51 | autor: KG | źródło: własne « poprzedni news | następny news »


Kibiców z Niedrzwicy uspokajamy. W klubie nie ma żadnych problemów z piłkarzami. Niedzielny wyjazd na sparing do Łęcznej w liczbie zaledwie dziewięciu osób to nieporozumienie czysto logistyczne. W piątek, jeden z działaczy omyłkowo poinformował trenera i samych zawodników, że mecz zaplanowano na niedzielę na 15:30, tymczasem test-mecz miał odbyć się o godzinie 11:00.

- Wyszedłem z kościoła i dowiedziałem się, że gramy o 11. Dzwonią do mnie zawodnicy i mówią: trenerze, jedziemy w dziewięciu! Już na miejscu dobraliśmy dwóch graczy Górnika i zagraliśmy. Nie traktuję tego meczu jako sparing, bardziej jako jednostkę treningową – opowiada trener Orionu, Zbigniew Wójcik.

W niedzielnej potyczce przeciwko drugiej drużynie Górnika, Orion planował testować dwóch zawodników z Ukrainy. Jeden z nich wziął udział w dwóch treningach z zespołem, drugi natomiast jest lewym obrońcą. Wydaja się jednak, że szanse na ich angaż w Niedrzwicy zmalały. Obaj mają jednocześnie ofertę od jednego czwartoligowca z Krakowa i najpewniej obiorą tamten kierunek. Poza tym na radykalne zmiany kadrowe w Orionie się nie zanosi.

Piłkarze Orionu trenują przeważnie na orliku, ale w poprzednim tygodniu czwartoligowiec dwukrotnie zawitał w Lublinie na sztucznym boisku przy ul. Poturzyńskiej i tam odbył dwie jednostki treningowe.Tagi: IV liga lubelska;  Orion Niedrzwica Duża;

Komentarze

2015-03-03 17:43:59
Ha Ha bujda na resorach mówi że mecz w sobotę a grali w niedzielę.do góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski