lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Niedziela 5 Maj 2024

IV liga: Podlasie II Biała Podlaska 1:4 Roztocze Szczebrzeszyn

2012-04-29 17:57:43 | autor: KD | źródło: biala24.pl / własne « poprzedni news | następny news »

Cenne zwycięstwo w Białej Podlaskiej odnieśli w meczu 21. kolejki podopieczni Zbigniewa Pająka. Roztocze Szczebrzeszyn, bo o nim mowa, pokonało rezerwy miejscowego Podlasia 4:1. Goście wyszli na prowadzenie w 13. minucie po golu z rzutu karnego Piotra Lipca. Gospodarze wyrównali tuż przed przerwą po trafieniu debiutującego w IV lidze Dawida Plebanowicza. W drugiej połowie trafiali już tylko przyjezdni. W 51. minucie na listę strzelców wpisał się Damian Bielec, w 73. minucie Tomasz Albingier, a cztery minuty później swojego drugiego gola zdobył Lipiec.

Podlasie II Biała Podlaska 1:4 (1:1) Roztocze Szczebrzeszyn