lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 25 Kwiecień 2024

IV liga: Orlęta Łuków 3:0 Włodawianka Włodawa

2012-04-29 18:59:19 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Łukowskie Orlęta pokonały dziś w meczu 21. kolejki IV ligi Włodawiankę Włodawa 3:0. Tym samym podopieczni Roberta Różańskiego utrzymali trzy punkty przewagi nad rezerwami GKS Bogdanka. W 57. minucie gospodarze objęli prowadzenie po samobójczym strzale Pawła Soroki. Sześć minut przed końcem do siatki trafił Łukasz Kiryło. Wynik ustalił cztery minuty później Paweł Szlaski. Goście z Włodawy dzielnie się bronili przez blisko godzinę, później nieco opadli z sił. Włodawianka przyjechała do Łukowa w zaledwie dwunastoosobowym składzie.

Orlęta Łuków 3:0 (0:0) Włodawianka Włodawa