lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 28 Marzec 2024

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

IV liga: Unia Bełżyce 0:5 Sparta Rejowiec Fabryczny

2012-04-29 19:01:15 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Unia Bełżyce czerwoną latarnią ligi. Stało się tak po zwycięstwie Startu Krasnystaw nad Huczwą Tyszowce 3:0 i wysokiej porażce Unii z rejowiecką Spartą aż 0:5. Goście otworzyli wynik w 20. minucie po golu Kamila Góry. Cztery minuty przed przerwą na 2:0 podwyższył Rafał Krasnowski. Po przerwie w ciągu dziesięciu minut podopieczni Zbigniewa Wójcika zdobyli aż trzy bramki rozwiewając wszelkie nadzieje gospodarzy na korzystny rezultat. Na listę strzelców wpisywali się Sebastian Dąbrowski, Piotr Filutowski oraz Bartosz Bodys. Gospodarze mieli okazję do zdobycia gola honorowego, w 70. minucie nie wykorzystali jednak rzutu karnego.

Unia CKFIS Bełżyce 0:5 (0:2) Sparta Rejowiec Fabryczny