lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 3 Maj 2024

Przemysław Delmanowicz - Chcemy zapomnieć o tym meczu

2013-04-27 23:36:29 | autor: Olga Mazurek | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Motor Lublin
przegrał dziś na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 0:1, po bramce Przemysława Szabata w 53 minucie spotkania. Ostatnie dziesięć minut meczu gospodarze rozegrali w dziesiątkę, po czerwonej kartce Enowa Georgea.

- Trudno powiedzieć coś pozytywnego o tym meczu - komentuje trener Motoru Lublin, Przemysław DelmanowiczMieliśmy swoje okazje, ale nic nie chciało wpaść. Fantastyczne zawody rozegrał bramkarz drużyny przeciwnej. Jeden fatalny błąd w naszej defensywie, przy wyprowadzeniu prostej akcji, który wykorzystał napastnik gospodarzy i sam na sam strzelił piłkę do bramki.  Pierwszy raz widziałem taki mecz, gdzie nie schodziliśmy z połowy zespołu przeciwnego, a przegraliśmy, czegoś takiego sobie nie przypominam. Zabrakło szczęścia i umiejętności. Jak najszybciej chcemy zapomnieć o tym meczu i skoncentrować się już na Pelikanie, skoro nie możemy wygrać z najgorszymi to może uda nam się z lepszymi - kontynuuje.

W dzisiejszym meczu kontuzji doznał Piotr Klepczarek i Igor Mihalewski, który naciągnął mięsień dwugłowy. Z kolei Michał Ciarkowski dostał czwartą żółtą kartkę co wyklucza go z następnego spotkania.  Piłkarze grają mecze co trzy/cztery dni, co nie stwarza możliwości do odpowiedniego treningu przyznaje trener Motoru - Trenujemy codziennie, ale brakuje nam czasu na trening praktyczny. Przyglądamy się bardzo poważnie juniorom starszym, część z nich dołączyła już do treningów z pierwszym zespołem, ale na tą chwilę nie są jeszcze gotowi, robimy wszystko aby tak się stało.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0) Motor Lublin