Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 26 Listopad 2020
wyniki na żywo zgłoś newsa

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Zarczuk podziękował Skrzypkowi

2015-03-20 07:41:21 | autor: KG | źródło: własne « poprzedni news | następny news »


Sebastian Skrzypek nie zagra wiosną w Ładzie 1945 Biłgoraj. 34 – letni zawodnik w ostatnim czasie bardzo mało trenował, ale nie to było główną przyczyną rozstania z nim. – To była moja decyzja, spowodowana przekroczeniem wewnętrznego regulaminu klubu. Nie chcę szerzej drążyć tego tematu – wyjaśnia dyplomatycznie Ireneusz Zarczuk.

Biłgorajanie zainaugurują rundę w sobotę w Łukowie. Wiosną nadrzędnym celem Łady będzie walka o pozostanie na czwartym froncie. – Cieszy mnie brak kontuzji i kartek. Pierwsze mecze, zwłaszcza wiosenne, to zawsze wielka niewiadoma. Zimą rozgrywaliśmy jednak dobre gry kontrolne, pomimo problemów na początku okresu przygotowawczego. Staraliśmy się przygotować najlepiej jak potrafiliśmy. Jesienią zanotowaliśmy aż osiem remisów. Trzeba to poprawić – mówi opiekun czternastej ekipy w lidze.

Łada nie poczyniła znaczących wzmocnień. Po kontuzjach do zespołu powrócili Mateusz Góra i Mirosław Poliwka. Ponadto biłgorajanie zakontraktowali pomocnika Romana Stetskiva, który był jednym z czterech testowanych zimą Ukraińców. – Z całej czwórki wywarł na mnie najlepsze wrażenie. Nie zdecydowalibyśmy się na tego piłkarza, gdyby nie był lepszy od graczy, których mam kadrze. Liczę na niego – ocenia nowego gracza Zarczuk.Tagi: IV liga lubelska;  Łada 1945 Biłgoraj;  Transfery;

Komentarze

qwerty2015-03-22 14:41:14
Skrzypek wiosną zagra w Orionie Dereźnia.do góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski