Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Niedziela 31 Maj 2020
wyniki na żywo zgłoś newsa

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Bez ciśnienia, ale z nadzieją. AMSPN powalczy o awans

2015-03-20 19:54:50 | autor: KG | źródło: własne, fot. hetman.zamosc.pl « poprzedni news | następny news »


To już? Tak, tak. Piłkarze z czwartego frontu wracają do gry. Tabela jest mocno spłaszczona, ale o awans –naszym zdaniem – walczyć będą ekipy AMSPN, Powiślaka i Lewartu.

- Awans? Chcielibyśmy awansować, ale z racji, że mamy młody zespół, wszystko może się wydarzyć. Nikt nie postawił nam jasno za cel promocji do trzeciej ligi. Najgłośniej mówią o tym zawodnicy. Widać u nich chęć wygrania tej ligi – mówi Andrzej Rycak.

Zamościanie zainaugurują rundę w sobotę meczem z rezerwami Górnikami. Łęcznianie zajmują odległe, dwunaste miejsce w tabeli, ale paradoksalnie ciężko domniemywać, jakim składem przyjadą do Zamościa „Górnicy”. – Górnik to niewiadoma? To samo można powiedzieć o nas. Tak naprawdę gry kontrolne nie dają mi obrazu, w jaki miejscu jest zespół. Gramy u siebie, jesteśmy liderem i walczymy u pełną pulę – dodaje trener lidera.

- Liga nas zweryfikuje. W okresie przygotowawczym założone cele zrealizowaliśmy. Najgorszy był mecz z Chełmianką, w którym popełniliśmy zbyt dużo błędów indywidualnych w obronie. Kto powalczy o awans? Nie chcę oceniać rywali. Runda jest dość długa i intensywna. Mogą być jeszcze niespodzianki – kończy Rycak.Tagi: AMSPN Hetman Zamość;  IV liga lubelska;

Dodaj komentarz


Komentarze

zz2015-03-23 16:02:13
Dla niektórych to wszystko jedno.Dla nich KS to to samo co AMSPN i tak żyją w swoim swiecie

KS HETMAN2015-03-22 07:46:58
MIAŁA BYŚ SZYBKO II LIGA W ZAMOŚCIU DZIĘKI AMSPN, NARAZIE MIASTO WYDAŁO OKOŁO 4 MLN NA AMSPN I II DRUGIEJ LIGI NIE MA WCZRAJ BYŁEM NA MECZU Z ŁĘCZNĄ POPROSTU DRAMAT PIŁKARSKI I DNO. TYLKO WSPOMNIAŁEM JAK NIEDAWNO GRALIŚMY Z ŁĘCZNĄ O AWANS DO I LIGI.

XYZ2015-03-21 23:28:42
Do @zz właśnie nie wskazuje aby reaktywować KS Hetman Wnuk obiecywał, ale zapomniał chyba o zadłużeniu jakie istnieje wobec KS-u ( ok 2 mln zł ) miasto nie wyłoży takiej kwoty tylko teraz chodzi o Herb KS-u, jeżeli likwidator się zgodzi oddać Herb to AMSPN go przejmie.

2015-03-21 10:47:46
Osobiscie mysle ze na tą Chwile Lewart jest najmocniejszy , ale Liga pokaże

obserwator 2015-03-20 20:22:57
Andrzej przecież ty z tymi chłopakami nic nie zrobiłeś, taki potencjał a ty to sobie olałeś... LIGA ZWERYFIKUJE

zz2015-03-20 20:17:12
Wszstko wskazuje na to,ze AMSPN pogra do konca sezonu.Potem zawodników przejmie KS.Hetman Zamość.do góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski