Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Niedziela 20 Październik 2019
wyniki na żywo zgłoś newsa

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Wypadek autokaru piłkarek Górnika Łęczna

2012-11-04 21:10:22 | autor: PP | źródło: własne « poprzedni news | następny news »


Sobotniej drogi do Żywca nie będą mile wspominać piłkarki Górnika Łęczna. Na obwodnicy Jędrzejowa (woj. świętokrzyskie) autokar wiozący zawodniczki miał wypadek. W wyniku zdarzenia zielono-czarne musiały zmienić pojazd. Na szczęście nikt z górniczej ekipy nie odniósł poważnych obrażeń.

W sobotę w środkowej części obwodnicy Jędrzejowa miało zdarzenie drogowe zakwalifikowane jako wypadek. Autokar jadący po obwodnicy zderzył się z włączającym się do ruchu samochodem osobowym marki Daewoo Matiz. Z ustaleń policji wynika, że kierujący Matizem 47-letni kierowca nie zastosował się do znaków drogowych i wymusił pierwszeństwo włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej. Do szpitala został przetransportowany kierowca osobówki, natomiast nikt z pasażerów autokaru nie wymagał hospitalizacji – opisuje zdarzenie rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie mł. asp. Michał Kowalczyk.

Z naszych informacji wynika, że kilka piłkarek doznało niewielkich potłuczeń, które jednak nie wymagały żadnej interwencji medycznej. Zdarzenie zapewne miało jednak wpływ na psychikę zawodniczek z Łęcznej, które przegraly z Mitechem 0:1.Tak po wypadku wygląda autokar GórnikaTagi: Piłka nożna kobiet;


do góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski