Janowianka Janów Lubelski 2:0 Łada Biłgoraj
Roztocze Szczebrzeszyn 2:2 AMSPN Hetman Zamość juniorzy

Hahaha :D Tomasovia przegrywa z Hetmanem Żółkiewką... I to jeszcze 4:1...HAHA

LESZKOPOL BEZEK - VITRUM WOLA UHRUSKA 4;3

2013-02-17 14:24:45
Lutnia Piszczac - LZS Dobryń 1:1 ze wskazaniem na Lutnię.

bartek2013-02-16 17:52:38
Sparing: Tomasovia Tomaszów Lubelski 4:1 AMSPN Hetman Zamość 2013-02-16 17:32:22 | autor: Piotr Podleśny | źródło: własne « poprzedni news | następny news » W pojedynku lidera III ligi lubelsko - podkarpackiej, Tomasovii Tomaszów Lubelski z liderem IV ligi lubelskiej, AMSPN Hetman Zamośc lepsza ekipa z Tomaszowa Lubelskiego. Podopieczni Bogdana Bławackiego wygrali 4:1, a gole zdobywali Ireneusz Baran, Jurij Mychalczuk, Marcin Żurawski i Michał Górniak dla zwycięzców oraz Mariusz Pliżga dla pokonanych. - Było to bardzo ciekawe spotkanie dla obu zespołów. Mecz był toczony w bardzo szybkim tempie i szybko padły pierwsze bramki. Później do straty gola około 70 minuty mieliśmy przewagę. Potem jednaj zeszło z nas powietrze i rywal to wykorzystał. W kilku sytuacjach zabrakło nam wykończenia - opisuje sparing, Robert Wieczerzak, trener AMSPN Hetman. Tomasovia Tomaszów Lubelski 4:1 AMSPN Hetman Zamość Bramki: Baran, Mychalczuk, Żurawski, Górniak - Pliżga Tomasovia: Waśkiewicz - Bojarczuk, Słotwiński, Zatorski, Skiba, Żurawski, Raczkiewicz N., Sikorski, Gordiejczuk, Baran, Mychalczuk oraz Bartoszyk, Kozyra, Raczkiewicz T., Górniak AMSPN: Dobromilski P. - Dobromilski D., Mazur, Grela, Sobczyk, Chruściński, Rajtar, Turczyn, Kycko, Pliżga, Gałka oraz Hadło, Baran, Kornas, Sadowski, Karaszewski Tagi: AMSPN Hetman Zamość; III liga lub.-podkarp.; IV liga lubelska; Tomasovia Tomaszów Lubelski;

2013-02-16 17:21:10
Jaki wynik Tomasovia-AMSPN?

bartek2013-02-16 15:36:49
Sparing: Ruch Ryki 0:1 Opolanin Opole Lubelskie 2013-02-16 15:28:23 | autor: KD | źródło: własne | następny news » Opolanin Opole Lubelskie okazał się minimalnie lepszy od ryckiego Ruchu w dzisiejszym meczu kontrolnym rozegranym w Puławach. Zwycięska bramka padła w 87. minucie spotkania. Ruch Ryki 0:1 (0:0) Opolanin Opole Lubelskie Ruch: Troshupa (46 Jóźwik) - Szymański (46 Piątkowski), Jeżewski, Stolarek, Sudowski, zaw. testowany, Prządka, Mądry, Sadura, Walasek, Mateńka

2013-02-16 15:26:45
jaki wynik Ruch-Opolanin

Legionista 2013-02-16 15:11:17
Victoria Żmudź - CHEŁMIANKA 1:2 (1:2) autor: rks1955, 2013-02-16 14:09 Kolejne zwycięstwo odniosła Chełmianka w meczu kontrolnym przed startem rundy wiosennej. Tym razem nasi piłkarze okazali się lepsi od czwartoligowej Victorii Żmudź. Wynik spotkania został ustalony do przerwy. Najpierw bramkę zdobyli czwartoligowcy, wyrównał Mateusz Olszak, natomiast zwycięskiego gola dla naszej drużyny zdobył Bartek Wasiluk. Pomimo trudów ciężkiego, piątkowego treningu, nasi piłkarze górowali nad przeciwnikiem ze Żmudzi. Więcej informacji i galeria z meczu, późnym wieczorem.

Legionista 2013-02-16 14:44:35
Brawo chełmianko:)

bartek2013-02-16 14:25:32
Victoria Żmudź - CHEŁMIANKA -:- (1:2) trwa II połowa meczu autor: rks1955, 2013-02-16 14:09 Do przerwy Chełmianka prowadzi w Zamościu z Victorią Żmudź 2:1. Wszystkie gole padły w końcówce I połowy. Najpierw bramkę zdobyli czwartoligowcy, wyrównał Mateusz Olszak, natomiast drugiego gola dla naszej drużyny zdobył Bartek Wasiluk.

bartek2013-02-16 14:22:51
Jaki wynik w meczu sparingowym chełmianka - Victoria Żmudż ?

Legionista 2013-02-16 14:02:55
Czy ktoś z was wie jaki wynik chełmianki z Victorią Żmudż w meczu sparingowym ? mecz w Zamościu Chełmianka - Victoria Żmudż godz 13 i już po pierwszej połowie :)

sim2013-02-16 11:52:39
SŁAWIN-POLESIE S 11:00 Poturzyńska;PIASKOVIA-POM N 15 Poturzyńska;SYGNAŁ-PERŁA S 17:00 Poturzyńska; CIECIERZYN-AVENIR N 17:00 Poturzyńska;TĘCZA Bełżyce-PERŁA Borzechów niedziela godz.19:00 POTURZYŃSKA;